Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Gregory Walker

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Gregory Walker on Wto Paź 22, 2013 12:08 am

{GREGORY WALKER}--------------------------------------------


INFORMACJE

Narodowość: {Amerykanin}
Wiek: {36}
Wyuczony fach/profesja: {zegarmistrz}
Wizerunek: {Edward Norton}

STATYSTYKI
Inteligencja: 37
Charyzma: 36
Refleks: 11
Celność: 11
Sprawność fizyczna: 9
Spostrzegawczość: 26

-----------------------------------

WYGLĄD
WZROST: 181 centymetrów
KOLOR OCZU: niebieskie
CECHY SZCZEGÓLNE: blizna na prawej dłoni 
KALECTWA: brak
NAJCZĘŚCIEJ UBIERA:  w stonowanych kolorach spodnie, koszule (zazwyczaj ma podwinięte rękawy), na to kamizelkę

Mężczyzna mierzący sto osiemdziesiąt jeden centymetrów wzrostu, który nie jest ani za gruby, ani za chudy. Jest osobą szczupłą, co nie oznacza, że brak jakichkolwiek zarysów mięśni. Ma niebieskie oczy, jakie spoglądają na ludzi pogodnie. Jego brodę (i okolice ust) okala prosty zarost, który równo co trzy dni zostaje poddany pielęgnacji. Sam Gregory preferuje ubrania czyste i dobre jakościowo – w różnych odcieniach brązu, granatu, czerni i bieli. Na tułów prócz koszuli, zakłada różnego rodzaju kamizelki i krawatki.

CHARAKTER I OSOBOWOŚĆ


ZAINTERESOWANIA: literatura, ogólnie sztuka, architektura
TALENTY: zegarmistrzostwo, rysunek
NAJWIĘKSZA ZALETA: potrafi dochować tajemnicy
NAJWIĘKSZA WADA: złośliwy, ponoć mało empatycznyGregory należy do osób pewnych swoich racji, jeśli takowe mają. Jest mężczyzną asertywnym, który wie czego (zazwyczaj) od życia chce. Podchodzi do ludzi pogodnie i z sympatią, choć sprawia wrażenie chłodnego i zdystansowanego człowieka. Potrafi być osobą złośliwą i ironiczną, aczkolwiek przeważnie jest to przejawem sympatii z jego strony. Czasem dodaje zbędne komentarze. Na ogół jednak jest osobą wesołą, która lubi znajdywać się w towarzystwie. Należy do tych, którzy cenią sobie umiejętność zachowywania tajemnic i nie przekazywania ich dalej, osobom postronnym. Również do tej grupy osób przynależy i nie trzeba się obawiać, że po zwierzeniu się, mężczyzna pogna od razu do kogoś innego. Sam wymaga od siebie wiele, więc niemniej wymaga od innych, aczkolwiek jest to kwestią dyskusyjną. Walker nieraz sam ucieka do kłamstwa, uznając tym samym, że jest to jedynym i rozsądnym wyjściem w danych sytuacjach. Owszem, nie optuje za łganiem, jednakowoż jeśli tego sytuacja wymaga, to nie ma z tym najmniejszego problemu. Należy do osób odpowiedzialnych, które potrafią przyznać się do błędu, jakiego się dopuścili, a to jest chyba jedną z ważniejszych cech, nieprawdaż? Nie jest jednak tak cudownie - Walker potrafi dosyć dobitnie coś skomentować i nieraz szybciej zareagować czynem, aniżeli myślą.

HISTORIA
DATA URODZENIA: 1.05.1861 r.
RODZINA: Martha Walker zd. Smith (matka), Andrew Walker (ojciec), Paul Walker (młodszy brat), Jennifer Walker (młodsza siostra)
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE W ŻYCIU: wyjazd z rodzinnego miasta, śmierć dziadka Thomasa, otworzenie zakładu zegarmistrzowskiego

Gregory jest najstarszym dzieckiem państwa Walker. Ponoć dziadkowie pochodzili zza oceanu, choć nigdy nie udało mu się tego potwierdzić. Nie wiedział więc czy w jakimś stopniu nie jest czasem Irlandczykiem, czy Szkotem, czy może kimś innym. Najwidoczniej nawet nie miałby się o tym dowiedzieć! Urodził się w Kansas - miasteczku, które dosyć młode było, bo może miało dekadę swojego istnienia, kiedy Greg przybył na świat. Niemniej, rodzice zawsze starali się przekazać dzieciom najważniejsze wartości, ale do nachalnych posunięć trudno byłoby to zaliczyć. Raczej dawali im wolną rękę przy tym, jak wykorzystają wiedzę na temat owego zachowania, owej wartości, z jaką prędzej czy później mieli się zmierzyć w dorosłym życiu.
Młody Walker był chłopcem energicznym, który potrafił być wszędzie i nigdzie zarazem. Błąkał się między domkami sąsiadów, w ogródku, w jakim babka spędzała najwięcej czasu, by później i tam prowadzić oraz pilnować młodsza rodzeństwo. Był pierworodnym, po którym spodziewano się najwięcej. Rodzice uznali, że Gregory będzie najodpowiedzialniejszym dzieckiem, który rozsądnie będzie podchodzić do pewnych spraw. Na początku jednak nie było tak, jak oni zapragnęli, wręcz męcząc się z synem.
Kiedy dziad Thomas - okoliczny zegarmistrz - wprowadził Grega do swojej pracowni, Greg był zachwycony. Przesiadywał coraz więcej w towarzystwie dziadka, niemalże od rana do wieczora doszkalając się i poznając z tymże rzemiosłem. Było to doskonałe posunięcie, jeśli chodziło o uspokojenie młodego Walkera. Może z dwa czy też trzy lata trwało to wszystko, ta "domowa szkoła" i warsztaty, dzięki którym Greg uznał, że zegarmistrzostwo to coś dla niego, co chce robić w przyszłości. Ba, skonstruowanie pierwszego zegarka pod czujnym okiem Thomasa Walkera było czymś, co napawało go nadzieją i dało mu poczucie, że ktoś z niego jest naprawdę dumny.
Gregory, niewiele myśląc, wybrał się do jednej ze szkół w mieście, by tam się doszkolić i jednak oficjalnie zostać zegarmistrzem, dzięki czemu nie miał problemu ze zdobyciem pracy. Dopiero w momencie, kiedy śmierć starego Thomasa "uderzyła" w Walkera, zdał sobie sprawę, że to jest wręcz tradycją. Śmierć dziadka była czymś, co zadziałało motywująco, mimo że potrafiło dobić młodego wówczas chłopaka.
Jeszcze ten rok czy też dwa przesiedział w mieście, by później postanowić podróżować po Stanach Zjednoczonych. W jakim to mieście by się nie znajdywał zawsze coś udało mu się porobić w swoim fachu, choć nie zagrzewał miejsca na dłużej. Dopiero zatrzymał się w Old Whiskey, gdzieś z blisko dwa lata temu. Najwyraźniej uznał, że zakład zegarmistrzowski przydałby się również w tym miasteczku i po jakichś sześciu miesiącach pomieszkiwania w tym miejscu zdecydował się na to, by otworzyć zakład. A w nim pracuje do dzisiaj, zaszywając się na zapleczu do późnej nocy z towarzyszącym mu sporym psiakiem.
--------------------------------------------Ostatnio zmieniony przez Gregory Walker dnia Sob Lis 09, 2013 4:03 am, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora

2 Re: Gregory Walker on Sob Lis 09, 2013 3:52 am

Karta [w końcu] skończona, więc oddaję do sprawdzenia.
Opis zakładu prześlę po południu. Smile


_________________

Zobacz profil autora

3 Re: Gregory Walker on Nie Lis 10, 2013 5:40 pm

AKCEPTACJA


_________________
Zobacz profil autora

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach