Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Chataah Ognisty Rumak

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Chataah Ognisty Rumak on Nie Paź 20, 2013 9:04 pm


        
       

       

        
       

        CHATAAH OGNISTY RUMAK
       

  

       


        --------------------------------------------


            INFORMACJE

        
Narodowość: Indianin

Wiek: 30

Wyuczony fach/profesja:Wojownik, myśliwy

Wizerunek: Rick Mora
            STATYSTYKI


        Inteligencja: 16

        Charyzma: 14

        Refleks: 25

        Celność: 25

        Sprawność fizyczna: 30

        Spostrzegawczość: 20

        TU WPISZ DODATKOWĄ CECHĘ: TU WPISZ LICZBĘ PKT


       

        -----------------------------------


            WYGLĄD
      


WZROST: 174cm
KOLOR OCZU: czekoladowe
CECHY SZCZEGÓLNE: blizny po kulach na boku
KALECTWA: brak
NAJCZĘŚCIEJ UBIERA: indiańskie ubrania
  

  Postawny, barczysty mężczyzna o doskonale wyrobionych mięśniach. Zapewne jego umięśniony tors zwaliłby z nóg większość białych kobiet, ale Indianki pewnie już się przywyczaiły do półnagich wojowników. Ma śniadą cerę, czarne, rozpuszczone włosy, ciemne oczy w kolorze czekolady. Spojrzenie ma chmurne, brwi ściągnięte, usta zwykle zaciśnięte. W młodości był pogodnym flirciarzem, ale dramatyczne wydarzenia w wiosce odcisnęły na nim swoje piętno. Dlatego na jego twarzy rzadko gości uśmiech. Chodzi posępny, lecz dumnie wyprostowany, mrożąc wzrokiem każdego, kto się mu sprzeciwi.
    CHARAKTER I OSOBOWOŚĆ


ZAINTERESOWANIA: polowanie, bicie się, kiedyś kobiety
TALENTY: strzelanie, polowanie, bicie się
NAJWIĘKSZA ZALETA: odwaga
NAJWIĘKSZA WADA: porywczość
    

  Chataah jest jednym z najlepszych wojowników w wiosce. Wyróżnia się odwagą, siłą i lojalnością. Nigdy nie zostawi przyjaciela w potrzebie. 


  Słynie także z brawury oraz porywczości. Gdy wpadnie w gniew, może łatwo obrócić agresję przeciw swoim. Lubi wyładowywać emocje bijąc innych, ewentualnie polując. Długo chowa urazę, a upokorzony nie przebacza łatwo. Żądza zemsty na białych chyba nigdy w nim nie wygaśnie.
  Podoba się kobietom a one jemu, ale flirtował głównie przed zawarciem małżeństwa. Teraz, mrukliwy i doświadczony przez los, chyba musi się tego z powrotem nauczyć. Jest dość brutalny i bezpośredni, mówi prosto z mostu o tym, co się mu podoba lub nie podoba. Jest bardzo nieufny wobec obcych.  
    HISTORIADATA URODZENIA: pierwszy dzień lata
RODZINA: rodzice-nie żyją, starszy brat Nanuka-zabity jako nastolatek, żona Delikatny Kwiatek- zginęła podczas rzezi Indian, 11-letnia córka
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE W ŻYCIU: rzeź Indian, śmierć żony i rodziców
        

   

  Chataah pochodzi z jednej z ważniejszych rodzin w wiosce. Od dziecka szkolony był na dzielnego wojownika i myśliwego. Wyróżniał się krzepą i odwagą, więc pokładano w nim spore nadzieję. Jego jedyną wadą była porywczość i skłonośc do agresji-dlatego nazwano go Ognistym Rumakiem. Ogień jest w końcu potężny, ale łatwo może się wymknąć spod kontroli.
  Miał starszego brata, który został zabity przez białych. Chataah miał wtedy tylko osiem lat, ale od tej pory zapałał nienawiścią do bladych twarzy.

  Gdy dorósł, rozpoczął zaloty do najpiękniejszej dziewczyny w wiosce. On również się jej spodobał i po wypełnieniu warunków postawionych przez jej ojca młodzi wzięli ślub. Delikatny Kwiatek była jednak słaba i trochę chorowita. Wydała na świat tylko jedno dziecko Ognistego Rumaka, w dodatku córkę. Poród był ciężki i potem nie mogli już mieć innego potomstwa. Chataah nie wiedział w ogóle jak się zajmować dziewczynką i słabą żoną (która po ciąży i trudach połogu straciła trochę ze swej dawnej urody), więc większość czasu spędzał na polowaniach. Oglądał się też za innymi kobietami, ale w małej społeczności zdrada byłaby łatwo napiętnowana...
  Pół roku temu przeżył rzeź indiańskiej wioski. Zginęli rodzice, żona... Dopiero po jej śmierci Chataah odkrył, że był do niej w sumie przywiązany. W jego życiu zagościła pustka. W dodatku został sam z jedenastoletnią córką, o którą musi się martwić i z którą nie znajduje wspólnego języka.
  Zapałał również żądzą zemsty na bladych twarzach.--------------------------------------------
        
       Ostatnio zmieniony przez Chataah Ognisty Rumak dnia Pon Paź 21, 2013 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora

2 Re: Chataah Ognisty Rumak on Pon Paź 21, 2013 10:04 am

Zmniejsz wzrost - Indianie nie byli tak wysocy

Gdy dorósł, rodzice wyswatali go z dziewczyną z innego "dobrego" rodu. Panna zakochała się w Chataahu, on w niej niekoniecznie, ale przekonano go, że związek będzie dobry dla całej społeczności i że nie powinien wybrzydzać.
Odsyłam tutaj: http://oldwhiskey.my-rpg.com/t238-plemie-chiricahua
Apaczów nie swatano, to młodzi sami sobie wybierali narzeczonego, jedyną decyzją ojca dziewczyny było ustalenie "ceny wykupu"


_________________

Zobacz profil autora

3 Re: Chataah Ognisty Rumak on Pon Paź 21, 2013 11:44 pm

Poprawione Smile

Zobacz profil autora

4 Re: Chataah Ognisty Rumak on Nie Paź 27, 2013 6:49 pm

AKCEPTACJA


_________________
Zobacz profil autora

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach