Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Malcolm Boulevard

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Malcolm Boulevard on Sob Paź 19, 2013 9:52 pm


        
       

        Malcolm Boulevard
       

  

        


        --------------------------------------------


            INFORMACJE

        
Narodowość: Amerykanin

Wiek: 24 lata

Wyuczony fach/profesja: Brak

Wizerunek: Dohn Norwood
            STATYSTYKI


        Inteligencja: 17

        Charyzma: 16

        Refleks: 16

        Celność: 17

        Sprawność fizyczna: 17

        Spostrzegawczość: 17


       

        -----------------------------------


            WYGLĄD
      


WZROST: 173 cm
KOLOR OCZU: Ciemnobrązowe
CECHY SZCZEGÓLNE: Brak
KALECTWA: Brak
NAJCZĘŚCIEJ UBIERA: Biała lub brązowa koszula, ciemnobrązowe spodnie i buty, szary płaszcz, ciemna kowbojska czapka, chusta na szyi, rewolwer przy pasie. 
  

    Malcolm jest raczej przeciętnym z wyglądu człowiekiem o normalnym wzroście. Nie jest szczególnie za wysoki, ani za niski. Z jego wagą też jest raczej w porządku. Posiada zarost w postaci bródki oraz krótkie ciemne włosy. Nie ma żadnych wrodzonych znaków szczególnych i sam też się nie nabawił ich w trakcie swojego życia. Jego twarz sprawia raczej pozytywne wrażenie. Z pozoru nie wygląda na zabijakę czy kogoś kto wdałby się w bójkę. No właśnie. Pozory mylą. Jego masa mięśniowa nie należy może do największych jakie można spotkać w okolicy, lecz z pewnością jest w stanie zadać odczuwalne ciosy. To czy ma twarz przystojnego faceta to już zależy od upodobań płci pięknej. Nie jemu o tym decydować, choć sam sobie się podoba i jest dumny z takiego nie innego wyglądu fizycznego. Ubiera się jak to przystało na kogoś z jego pozycją społeczną. Nie stać go na te eleganckie ciuszki, jednak za to czego dorobił się dotąd udało mu się kupić jakąś odzież. Zazwyczaj można go spotkać ubranego niczym tutejszy kowboj. Tym się zajmował jakiś czas temu i nadal zamierza to robić w przyszłości.
    CHARAKTER I OSOBOWOŚĆ


ZAINTERESOWANIA: Broń palna, alkohol w rozsądnych ilościach, muzyka
TALENTY: Gra na harmonijce
NAJWIĘKSZA ZALETA: Uczciwość
NAJWIĘKSZA WADA: Uczciwość
    

    O Malcolmie można powiedzieć wiele rzeczy, ale z pewnością nie należy on do osób wyjątkowo wybuchowych czy agresywnych. Stara się raczej pozostawać spokojny. W swoim życiu doświadczył już wiele razy aktów nienawiści ze strony innych ludzi. Sprawiło to, że jest nieufny wobec obcych mu osób. Droga do zdobycia jego zaufania jest długa, ale ma swój koniec. Jest też uczciwy co można w tym świecie uznać zarazem za zaletę jak i wadę. Nie idzie to jednak w parze z naiwnością. Malcolm wbrew stereotypom nie jest typem głupka. Potrafi sam o siebie zadbać i wie doskonale co dzieje się w jego otoczeniu. Zna się na ludziach i na otaczającym go świecie. Można uznać go bez problemu za realistę, choć zdarzają mu się wyskoki optymizmu. Względem wrogów jest obojętny i niechętny do jakichkolwiek kontaktów. Tak jest oczywiście zawsze gdy wie, że nie ma szans na pokojowe współistnienie. Względem znajomych, przyjaciół oraz bliskich stara się być miły, uprzejmy oraz towarzyski. Uchodzi on wśród nich za człowieka godnego zaufania na którym to można polegać. Jak każdy ma jednak swoje demony skryte głęboko wewnątrz jego własnej duszy. Czy z czasem o nich komuś opowie? Możliwe, że tak.
    HISTORIA


DATA URODZENIA: 10 października 1874 roku
RODZINA: Rodzice (Matt i Jasmine), Bracia (Marcus i Edward), siostra (Lily) oraz dalsza rodzina w postaci wujków, ciotek, kuzynostwa itd.
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE W ŻYCIU: Uwolnienie młodego Malcolma i jego rodziny od niewolniczej pracy w kopalni złota, pierwsza praca kowboja na jednym z rancz, polepszenie się sytuacji jego rodziny.  
        

    Jego historia życia nie zaczęła się zbyt kolorowo. W tych czasach społeczeństwo nie było podzielone sprawiedliwie, więc i jego rodzinie nie mogło się dobrze wieść. Przyszedł na świat na jednej z farm na których pracowało mnóstwo ludzi. Potem został wraz z rodzicami, braćmi i siostrą przeniesiony do pracy w kopalni złota. Miał wtedy może po 6-7 lat. Rzecz jasna po wojnie niewolnictwo było powszechnie uznawane za nielegalne. Z tego też powodu gdy chłopak miał 10 lat jego rodzina wraz z wieloma innymi niewolnikami została uwolniona od swego "pana". Jak się jednak potem okazało większość z tych uwolnionych została pozostawiona własnemu losowi. Rodzinie Boulevard przytrafiło się to samo. Przez pewien czas żyli na ulicy aż ojcu Malcolma udało się znaleźć pracę jako kowal. Okazało się, że był w tym całkiem dobry. Nie miał zbyt wielkiej pensji. Zmotywowało to więc także jego dzieci aby pomagały rodzicom. Bracia Malcolma znaleźli zatrudnienie przy pomaganiu na farmie. Nie mogli trafić lepiej. Rodzina dzierżawiąca tamte ziemie przyjęła ich z otwartymi ramionami pod warunkiem, że będą u nich pracować. W zamian za to mieli mieć dach nad głową i podstawowe warunki bytu. Natomiast Malcolm znalazł pracę jako stajenny. Miała to jednak nie być jego pierwsza i jedyna praca. Z czasem znalazł zatrudnienie jako kowboj na tutejszym ranczu. Od tamtej pory zaczęło mu się w miarę dobrze powodzić aż dotrwał do tego momentu. Obecnie jego rodzina mieszka w odległości kilkunastu kilometrów od Old Whiskey. Mężczyzna po utracie starej pracy z powodu finansowego upadku rancza znalazł się w tych okolicach...--------------------------------------------
        
       

Zobacz profil autora http://www.youtube.com/user/Artem2034/videos

2 Re: Malcolm Boulevard on Sob Paź 19, 2013 10:01 pm

AKCEPTACJA


_________________
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach