Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Jerry Eisenberg

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Jerry Eisenberg on Wto Wrz 24, 2013 3:49 pm


         
           

            { Jerry Eisenberg }
           

   

           


           --------------------------------------------


               INFORMACJE
   

         
   Narodowość: Amerykanin

   Wiek: 30

   Wyuczony fach/profesja: spłukany oszust

   Wizerunek: James Franco
   
               STATYSTYKI

   

           Inteligencja: 30

           Charyzma: 30

           Refleks: 10

           Celność: 10

           Sprawność fizyczna: 20

           Spostrzegawczość: 30

           TU WPISZ DODATKOWĄ CECHĘ: TU WPISZ LICZBĘ PKT


           


           -----------------------------------


               WYGLĄD
   
   

   WZROST: 177
   KOLOR OCZU: brązowy
   CECHY SZCZEGÓLNE: chytry, szeroki uśmiech,
   KALECTWA: brak
   NAJCZĘŚCIEJ UBIERA: elegancko skrojone garnitury, choć nieco stare jak na jego rzekomy status społeczny. Tłumaczy to przywiązaniem do starych rzeczy oraz wielkim szacunkiem do ciężko zarobionego pieniądza.
   
   

  Jerry był zawsze elegancko ubrany. Można pomyśleć, że wyślizgnął się z łona matki mając na sobie idealnie dopasowany garnitur. Ale czy na pewno... Jeśli się dobrze przyjrzeć okazuje się, że marynarka jest odrobinę, odrobinkę zbyt szeroka w ramionach, zaś całość wcale nie wygląda na taką, która właśnie opuściła zakład krawiecki.
  Przeciętnego wzrostu, brązowooki mężczyzna o niewielkim zaroście i ciemnych, nieco kędzierzawych włosach. Jego elegancki, paniczykowaty chód wcale nie jest, jakby to się mogło wydawać, zdolnością wrodzoną lecz nabytą i długo ćwiczoną, misternie wytrenowaną do perfekcji. Wie, że diabeł tkwi w szczegółach.  

            CHARAKTER I OSOBOWOŚĆ
   


   ZAINTERESOWANIA: kłamanie, robienie pieniędzy, malowanie- o tym nikomu nie mówi, bo się wstydzi
   TALENTY: talent do cwaniakowania
   NAJWIĘKSZA ZALETA: nie wiem, nic mi do głowy nie przychodzi. Może jak każdy filmowy oszuści, ma dobre serce?
   NAJWIĘKSZA WADA: lubi pieniążki, lubi też siebie
     
   

  Eisenberg to prawdziwie wysoko urodzony mężczyzna o świetnych pomysłach na biznes, na życie i na wszystko inne. Mający nienaganne maniery i świetną dykcję oraz szeroką wiedzę na temat świata a także równie szerokie horyzonty. Klarowne plany przyszłościowe, szarmanckie usposobienie, rękę do dzieci, rękę do zwierząt, rękę do kobiet rekę do... tak by się mogło wydawać niemal każdemu, kto go pozna- to zależy od sytuacji.
  Eisenberg jest cwany i kocha pieniądze- zaraz po sobie. Żartuje czasem, że sprzedałby własną matkę, jeśli ktoś byłby tylko zainteresowany kupnem i podał odpowiednią cenę. Nie jestem jednak pewna, czy to tylko dowcipy. Wychowany w biedzie w brew pozorom zna wartość pieniądza. Dumny, chodzi z podniesionym czołem, choc honor już dawno  ma schowany w buty, razem ze słomą. Praktykę łgarstwa rozpoczął jeszcze jako dziecko: najpierw, by unikać lania od ojca a później by wyłudzać od innych pieniądze. Marzy mu się wspaniałe życie w dobrobycie. Najlepiej gdzies w Indiach, Paryżu czy innych Ciepłych Krajach. Najpierw jednak musi na nie zarobić.

            HISTORIA
   


   DATA URODZENIA: 5.01
   RODZINA: Matka i ojciec zapewne mieszkają sobie gdzieś w niewielkiej wsi w Pensylwanii, jednak nie nazywają się Eisenberg. Być może mają na nazwisko Green albo Jones. A może i Hall. Może wciąż pracują razem na polu i hodują kilka zwierząt. Nie wiadomo, czy Jerry ma jakiekolwiek rodzeństwo. Nie kontaktował się z nimi od piętnastu lat.  Najważniejszą osobą jest dla niego Irma Eisenberg, która go przygarnęła.
   NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE W ŻYCIU: wyjazd do Nowego Jorku
         
   

  Matka kiedyś mu powiedziała że jak się rodził, to "na zewnątrz wiało we pieździet, że pan doktór ledwo co dojechał". Biorąc pod uwagę wielkość wioseczki, w której żyli mieli szczęście, że jakikolwiek lekarz w ogóle wyszedł ze swojego domu. Szczenięce lata Jerry'ego nie należały do barwnych i wesołych. Ojciec rządził w domu twardą ręką licząc na to, że jego syn przejmie kiedyś gospodarstwo wcześniej pomagając je utrzymać. Do szkoły chodził w kratę, często niewyspany, czasem posiniaczony, niekiedy głodny. Obiecał sobie, że kiedyś się to zmieni, choćby miał sprzedać duszę diabłu. W dniu trzynastych urodzin niczym Tomek Sawyer, uciekł z domu by już nigdy to niego nie wrócić. Nie było mu łatwo, szczególnie, jako dzieciakowi. Okazał się jednak na tyle sprytny, że z czasem jego życie stawało się coraz bardziej znośne.  Imając się najróżniejszych prac- od przerzucania gnoju do sprzedawania gazet w wielkim mieście. Pałętając się po kraju, przekradając się z pociągu do pociągu Jerry trafił wreszcie do Nowego Jorku gdzie, choć zupełnym przypadkiem, rozpoczął życie zupełnie od nowa. Szesnastoletnim chłopcem zaopiekowała się Irma Eisenberg, która po utracie jedynego dziecka zdziwaczała. Dzieciak zwęszył okazję i pozwolił traktować się kobiecie jak własnego syna zamierzając wyciągnąć z biednej kobiety jak najwięcej. Z kolejnymi tygodniami spędzonymi w jej domu zrozumiał jednak, że teraz ona stanowi jego rodzinę, i że oboje potrzebują siebie nawzajem. Irma stała się jego drugą matką, którą postawił na pierwszym miejscu. Piedestale, z którego ta prawdziwa już dawno spadła.
  Z pomocą Irmy udało mu się dostać na studia artystyczne w Nowym Jorku, z których jednak został wyrzucony po dwóch latach za oszustwo na egzaminie choć sam twierdzi, że większość profesorów była po prostu zazdrosna i nie rozumiała jego artystycznego geniuszu.
  Połowę życia spędził ciężko pracując. Drugą połowę na kombinowaniu jak zrobić, by dużo zarobić a jednocześnie specjalnie się nie narobić. Dlatego udał się między innymi na Zachód, by sprzedać pewnemu jegomościowi dwie kamienice w Bostonie, które nigdy do niego nie należały. Po drodze wdał się w kilka romansów. Każdej z panien podawał jednak różne nazwiska. Innemu kolekcjonerowi sztuki, który na sztuce znał się jednak niekoniecznie sprzedał kilka swoich obrazów twierdząc, że są to płótna Moneta. Nie wiadomo jakim cudem drugi z przekrętów prawdopodobnie nie wyszedł na jaw.
  Kilka lat temu Irma poważnie zachorowała.
   

     


   --------------------------------------------
         
           

Zobacz profil autora

2 Re: Jerry Eisenberg on Sro Wrz 25, 2013 10:18 am

AKCEPTACJA

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach